ytb

Aktualności

2019.06.13

W tym miejscu znajdą Państwo informacje o ważniejszych publikacjach poświęconych metodzie Klawiterapii autorstwa Dr Ferdynanda Barbasiewicza, w znanych magazynach medycznych i biomedycznych o zasięgu światowym i w prestiżowych uniwersytetach medycznych wraz z dowodami klinicznymi.

  • Prezydium ZG. Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, opinia o monitorowaniu skuteczności metody klawiterapii od lat 80 – tych XX wieku w Klinice Neurologicznej Centralnego Szpitala Klinicz...
2013.01.03

Z myślą o naszych pacjentach z dniem 5 listopada 2013 roku przygotowaliśmy nową ofertę rabatową!

Mając na uwadze program profilaktyki dostosowanej do jednostki, każdy pacjent korzystający z usługi w Instytucie Klawiterapii jest premiowany punktami. Liczba punktów jakie otrzyma Pacjent jest proporcjonalna do wielkości zakupu i tak każda złotówka wydana w Instytucie Klawiterapii = 1 punkt premiowy.

Każde zebrane przez Pacjenta 5000 punktów do dnia 1 marca 2014 roku zamienimy na atrakcyjne nagrody w postaci ufundowanego vouchera na wybraną promocyjną konsultację i/lub zabieg z oferty firmowej dostosowane do Twoich zainteresowań.

Zacznij zbierać punkty już dziś i skorzystaj z promocji dla siebie lub Twoich bliskich!