ytb

Seminaria i Szkolenia

PROGRAM PROFILAKTYKI ZDROWIA

Z uwagi na rosnące zainteresowanie zastosowania metody klawiterapii w rehabiltacji neurofizjologicznej udokumentowanej klinicznie w profilaktyce zdrowotnej, decyzją Centrum BW Klawiterapii i Instytutu Klawiterapii wznawiamy publiczne spotkania edukacyjne z dr Ferdynandem Barbasiewiczem, autorem prostej i bezpiecznej metody w biocybernetycznym sterowaniu skórno-wewnętrznym (nieinwazyjne) poprzez receptory i punkty biologicznie czynne oraz układ nerwowy CZYNNIKAMI MOLEKULARNYMI NA POZIOMIE SUBKOMÓRKOWYM.

Metoda klawiterapii z ponad 30 letnim stażem badawczo-eksperymentalnym, z okazji jubileuszu 200 - lecia Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w 2005 roku, po długim okresie monitorowania, otrzymała rekomendację Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL) dla wdrożenia programu profilaktyki zdrowotnej klawiterapii (zgodnie z przepisami Ministra Zdrowia).

 

Informacja organizacyjna dot. SEMINARIÓW i KURSÓW szkoleniowych prowadzonych przez autora metody Klawiterapia


Nową edycję książek Klawiterapia i Atlas Klawiterapii (3 tomy) można nabyć podczas spotkań autorskich z dr Ferdynandem Barbasiewiczem, które odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9.

Adres spotkań: Centrum Konferencyjne Mazowsze, ul. Świerkowa 2, 05-805 Otrębusy

http://www.ckm.waw.pl

Wskazówki dojazdu: pozycja GPS - 52.119999°N, 20.756092°E,

Komunikacja Publiczna: Dworzec Centralny Warszawa kolejka WKD - przystanek Otrębusy.

Parking na terenie, bezpłatny!

 

Uczestnictwo w spotkaniach to również możliwość wysłuchania prelekcji dr Barbasiewicza, który przedstawi najnowsze osiągnięcia naukowe i zasady stosowania Klawiterapii. Prezentowane będą również technika zabiegów z użyciem „klawików”, czyli specjalnych narzędzi do stosowanie Klawiterapii. Koszt uczestnictwa w spotkaniu autorskim oraz wykładzie + cena za nową edycję książki Klawiterapia z Atlasem to 600zł. Osoby towarzyszące wnoszą opłatę w wysokości 100zł za osobę. Lekarze i zawodowi terapeuci podczas spotkań mogą nabyć komplet „klawików” i wziąć udział w szkoleniu zastosowania narzędzi w Klawiterapii. Cena kompletu „klawików” z przeszkoleniem to 500zł. Uwaga! Z uwagi na liczne obowiązki dr Barbasiewicza przed przyjazdem na spotkanie autorskie i wykład prosimy o sprawdzenie aktualności terminu pod nr tel.  22/729-80-53.

Recepcja Hotelu CKM informuje osoby zainteresowane spożyciem kawy lub herbaty z dodatkami za sumę 15.00 złotych i spożyć w czasie pierwszej przerwy w zajęciach 11.30-12.00. Można także podczas pierwszej przerwy wykupić obiad za 35 złotych i spożyć podczas drugiej przerwy 13.30- 14.10.

Tygodniowe kursy Klawiterapii dla lekarzy, zawodowych terapeutów oraz przedstawicieli innych zawodów wymagających znajomości anatomii człowieka, odbywają się w trzecim tygodniu każdego miesiąca w Centrum Klawiterapii – Źródło w Strzeniówce, gmina Nadarzyn (około 10 km od Warszawy), przy ul. Jeżynowej 10. Kursy realizowane są w małych grupach (6-8 osób) na przykładach pacjentów z zaburzeniami całkowicie opornymi lekowo. Zainteresowanych uczestnictwem w kursie prosimy o kontakt telefoniczny: 22/729-80-53 lub mailowy: centrum@klawiterapia.com. Koszt tygodniowego kursu wraz z „klawikami”, książkami i innymi pomocami to 6.000zł. Dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu należy dokonać przedpłaty w wysokości 50% na konto: Bank PKO BP 10 1020 1055 0000 9202 0271 1323, pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu. Dla osób spoza Warszawy istnieje możliwość rezerwacji noclegu z wyżywieniem w cenie 120 zł za osobę w pokoju dwuosobowym oraz 200 zł za pokój jednoosobowy. Po zakończeniu kursu z pozytywnym wynikiem ze sprawdzianu wiedzy i umiejętności Klawiterapii, każdy kursant otrzyma certyfikat uprawniający do samodzielnego wykonywania zabiegów.

Prezentowana forma profilaktyki zdrowotnej w likwidacji uciążliwych dolegliwości lekoopornych, z uwagi na niskie koszty jest rekomendowaną formą rehabilitacji neurofizjologicznej i samoleczenia w profilaktyce zdrowotnej przez Prezydium Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, korzystna dla każdej zainteresowanej osoby. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem: +4822/729-80-53 lub pod adresem e-mail instytut@klawiterapia.com.