ytb

Seminaria i Szkolenia

 

PROGRAM PROFILAKTYKI ZDROWIA

Z uwagi na rosnące zainteresowanie zastosowania metody klawiterapii w rehabiltacji neurofizjologicznej udokumentowanej klinicznie w profilaktyce zdrowotnej, decyzją Centrum BW Klawiterapii i Instytutu Klawiterapii wznawiamy publiczne spotkania edukacyjne z dr Ferdynandem Barbasiewiczem, autorem prostej i bezpiecznej metody w biocybernetycznym sterowaniu skórno-wewnętrznym (nieinwazyjne) poprzez receptory i punkty biologicznie czynne oraz układ nerwowy CZYNNIKAMI MOLEKULARNYMI NA POZIOMIE SUBKOMÓRKOWYM.

Metoda klawiterapii z ponad 30 letnim stażem badawczo-eksperymentalnym, z okazji jubileuszu 200 - lecia Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w 2005 roku, po długim okresie monitorowania, otrzymała rekomendację Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL) dla wdrożenia programu profilaktyki zdrowotnej klawiterapii (zgodnie z przepisami Ministra Zdrowia).

 

Informacja organizacyjna dot. SEMINARIÓW i KURSÓW szkoleniowych prowadzonych przez autora metody Klawiterapia


Nową edycję książek Klawiterapia i Atlas Klawiterapii (3 tomy) można nabyć podczas spotkań autorskich z dr Ferdynandem Barbasiewiczem. Terminy spotkań ustalane są telefonicznie.

Adres spotkań: Centrum Konferencyjne Mazowsze, ul. Świerkowa 2, 05-805 Otrębusy

http://www.ckm.waw.pl

Wskazówki dojazdu: pozycja GPS - 52.119999°N, 20.756092°E,

Komunikacja Publiczna: Dworzec Centralny Warszawa kolejka WKD - przystanek Otrębusy.

Parking na terenie, bezpłatny!

 

Uczestnictwo w spotkaniach to również możliwość wysłuchania prelekcji dr Barbasiewicza, który przedstawi najnowsze osiągnięcia naukowe i zasady stosowania Klawiterapii. Prezentowane będą również technika zabiegów z użyciem „klawików”, czyli specjalnych narzędzi do stosowanie Klawiterapii. Koszt uczestnictwa w spotkaniu autorskim oraz wykładzie + cena za nową edycję książki Klawiterapia z Atlasem to 600zł. Osoby towarzyszące wnoszą opłatę w wysokości 100zł za osobę. Lekarze i zawodowi terapeuci podczas spotkań mogą nabyć komplet „klawików” i wziąć udział w szkoleniu zastosowania narzędzi w Klawiterapii. Cena kompletu „klawików” z przeszkoleniem to 500zł. Uwaga! Z uwagi na liczne obowiązki dr Barbasiewicza przed przyjazdem na spotkanie autorskie i wykład prosimy o sprawdzenie aktualności terminu pod nr tel.  +48 734 104 351.

OD DNIA 6 LIPCA (SOBOTA) 2019 roku, osoby biorące udział w spotkaniu autorskim z dr Ferdynandem Barbasiewiczem, organizowanym w każdą pierwszą sobotę miesiąca w Centrum Konferencyjnym MAZOWSZE w Otrębusach przy ul Świerkowej 2 k/Warszawy, proszone są o dokonanie przedpłaty 300 złotych (trzysta złotych) na konto bankowe Nr Bank PKO BP 10 1020 1055 0000 9202 0271 1323 na minimum 4 dni przed terminem spotkania autorskiego. Po przybyciu na spotkanie autorskie, wymieniona suma będzie wliczona w całościowe koszty uczestnictwa o których mowa pożyj, w ramach którego dr Ferdynand Barbasiewicz wskazuje, jak dobierać algorytmy biocybernetyczne do diagnoz lekarskich, wraz z nabyciem nowej edycji książek Klawiterapii z Atlasem Klawiterapii i klawikami. Po przerwie obiadowej Dr Ferdynand Barbasiewicz dokonuje publicznie diagnozy oglądowej związanej z jego odkryciami klinicznymi w odczytywaniu neuropatii i polineuropatii oraz diagnozowania na powierzchni skóry podatności do glejaków neuronów z przerzutami w najwcześniejszym diagnozowaniu nowotworów złośliwych na poziomie patomorfologicznym. Dr Ferdynand Barbasiewicz także wyjaśnia obrazowo jak likwidować neuropatię i podatność do glejaków neuronów bez leków w kilka dni z odbudowaniem odporności immunologicznej. 

Każda osoba wpłacająca, uczestnicząca w 8 godzinnym spotkaniu łącznie z diagnozą Dr Ferdynanda Barbasiewicza w zakresie neuropatii i podatności porażeń białkami kancerowymi komórek nerwowych wedle jego odkryć naukowych, otrzymuje pokwitowanie z kasy fiskalnej lub na życzenie fakturę. Jednocześnie informujemy, że jeśli osoba zainteresowana nie przybędzie na spotkanie, to wyżej wymieniona suma przepada bezzwrotnie. To uchroni organizatorów przed rezerwowaniem miejsca przez osoby, które z różnych względów mimo rezerwacji nie przybywają na spotkanie.

Recepcja Hotelu CKM informuje osoby zainteresowane spożyciem kawy lub herbaty z dodatkami za sumę 15.00 złotych i spożyć w czasie pierwszej przerwy w zajęciach 11.30-12.00. Można także podczas pierwszej przerwy wykupić obiad za 35 złotych i spożyć podczas drugiej przerwy 13.30- 14.10.

Tygodniowe kursy Klawiterapii dla lekarzy, zawodowych terapeutów oraz przedstawicieli innych zawodów wymagających znajomości anatomii człowieka, odbywają się w trzecim tygodniu każdego miesiąca w Centrum Klawiterapii – Źródło w Strzeniówce, gmina Nadarzyn (około 10 km od Warszawy), przy ul. Jeżynowej 10. Kursy realizowane są w małych grupach (6-8 osób) na przykładach pacjentów z zaburzeniami całkowicie opornymi lekowo. Zainteresowanych uczestnictwem w kursie prosimy o kontakt telefoniczny: +48 734 104 351 lub mailowy: centrum@klawiterapia.com. Koszt tygodniowego kursu wraz z „klawikami”, książkami i innymi pomocami to 6.000zł. Dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu należy dokonać przedpłaty w wysokości 50% na konto: Bank PKO BP 10 1020 1055 0000 9202 0271 1323, pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu. Dla osób spoza Warszawy istnieje możliwość rezerwacji noclegu z wyżywieniem w cenie 130 zł za osobę w pokoju dwuosobowym oraz 200 zł za pokój jednoosobowy. Po zakończeniu kursu z pozytywnym wynikiem ze sprawdzianu wiedzy i umiejętności Klawiterapii, każdy kursant otrzyma certyfikat uprawniający do samodzielnego wykonywania zabiegów.

Prezentowana forma profilaktyki zdrowotnej w likwidacji uciążliwych dolegliwości lekoopornych, z uwagi na niskie koszty jest rekomendowaną formą rehabilitacji neurofizjologicznej i samoleczenia w profilaktyce zdrowotnej przez Prezydium Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, korzystna dla każdej zainteresowanej osoby. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem: +48 734 104 351 lub pod adresem e-mail: centrum@klawiterapia.com

Pod poniższym adresem znajdą Państwo informacje o ważniejszych publikacjach poświęconych metodzie Klawiterapii autorstwa Dr Ferdynanda Barbasiewicza, w znanych magazynach medycznych i biomedycznych o zasięgu światowym i w prestiżowych uniwersytetach medycznych wraz z dowodami klinicznymi. https://www.instytutklawiterapii.com/Seminaria/aktualnosci.html